50x50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı)

50x50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) (i23397)

İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : 89,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 49,95 TL(KDV Dahil)
* 49,95 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Merak doğamızda var olan bir unsurdur. Hepimiz içgüdüsel olarak bir şeyleri merak ederiz. Zamanla artan merakımız gereği yakından inceleme ihtiyacı duyarız objeleri, canlıları. Bu sebeple daha yakından bakabilmek adına dürbün arayışına gireriz çoğu zaman. Bazı dürbünler tek bir amaca yönelik kullanılır. Böyle olunca, o dürbün bizim için yeterince işlevsel olmaz. 50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) ürünü ise, kullanım alanının fazlalılığıyla dikkatleri üzerine çeker.

 

50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) ürünü, en güneşli ortamlarda dahi gözlem keyfinizi devam ettirmenize yardımcı olur. 50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) ürününün camları güneş ışığına karşı koruma görevi üstlenen niteliğe sahiptir. Böylece gece gündüz, her yerde dürbünle istenilen görüşü elde etmek mümkün olacaktır.

 

50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı), 1000 metre uzakta olan bir objeyi 100 metre uzakta gösterebilme kabiliyetindedir. Ürün, son derece kaliteli merceklerle üretilmiştir. Sağ göz için + ya da - netlik ayarı mevcuttur. Açılıp kapanabilen mekanizmaya sahip olmasıyla, gözleriniz için uygun pozisyona getirilebilir.

 

50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) ürünü, askılıklı taşıma çantası hediyelidir. Mercekleri kaliteli cam mercekler olup, zararlı güneş ışığını filtreleyecek özelliğe sahiptir.

 

Ürün pusulalıdır.

50X50 El Dürbünü Binoculars (Taşıma Çantalı) ürünü, yatçılık, kuş gözlemi, yarışlar, avcılık, doğa sporları, tiyatro, seyahat gibi pek çok kullanım alanına hizmet edebilmektedir. Kenarlarının tırtıklı olmasıyla elinizden kaymaz. Kolay kullanım imkanı sunar.

Göz lastiğine sahip olmasıyla da konforlu bir gözlem imkanı sunar.

 

Dürbün seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Dürbün seçimi yapılırken, en önce kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Büyütme miktarı, büyüklük, ağırlık, parlaklık, görüş alanı, optik nitelik ve maliyet gibi özelliklere de dikkat edilerek, dürbünü kullanım amacına uygun olarak seçmek gerekir.

Doğa sporları için kullanmak istiyorsanız, hafif bir dürbün tercih etmeniz yerinde olacaktır.

 Benzer Ürünler